Letyshops

Прокуратура притягла до відповідальності посадовців ужгородського пологового будинку

прокуратураПрокуратура знайшла порушення в Ужгородському пологовому будинку. До відповідальності вже притягнуті заступник головного лікаря, головний бухгалтер Ужгородського пологового будинку та начальник відділу охорони здоров’я Ужгородської міської ради.

 Як повідомив прокурор прокуратури м.Ужгорода Володимир Гаврилюк: ” Ми організували проведення перевірки в Ужгородському пологовому будинку та відділі охорони здоров’я Ужгородської міськради. До перевірки залучалися спеціалісти ДФІ в Закарпатській області та СДС БЕЗ Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області”.

“В ході прокурорської перевірки- продовжив прокурор Ужгорода, – встановлено, що я працівниками Ужгородського міського пологового будинку безпідставно залучалися кошти пацієнтів, у тому числі під виглядом благодійної допомоги, для придбання медикаментів, предметів, матеріалів, інвентарю, оплати послуг тощо”.

 “Мали місце також фати стягнення плати за проведення діагностичних та лабораторних досліджень, які насправді є безкоштовними.
Порушення при використання коштів із спеціального фонду закладу, а також порушення прав громадян.

 Ми встановили і  винних у вказаних порушеннях – це посадові особи пологового будинку та відділу охорони здоров’я Ужгородської міськради” – розповідає Володимир Гаврилюк.

Відтак, прокурором міста Ужгорода було внесено відповідне подання до Ужгородської міської ради з вимогою усунути виявлені порушення і притягти винних до відповідальності. За результатами його розгляду, до дисциплінарної відповідальності вже притягнуті заступник головного лікаря, головний бухгалтер Ужгородського пологового будинку та начальник відділу охорони здоров’я Ужгородської міської ради, – повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *