Нардепи з Києва взяли участь у народному віче в обласному центрі Закарпаття

s419x0-news-146511531Зараз перед будівлею ОДА в Ужгороді проходить Народне віче. Участь у ньому беруть і представники столичного Євромайдану і нардепи.   Представляти нового очільника Закарпатської ОДА Валерія Лунченка до Ужгороду приїхали народні депутати Ксенія Ляпіна, Андрій Шевченко та Микола Княжицький.

“Балога не має права виступати від імені Майдану” – Зорян Шкіряк

Першим на віче під стінами адміністрації виступив член ради ВО «Майдан» Зорян Шкіряк і заявив, що на Закарпатті продовжується свавілля. Адже дехто намагається вкотре перефарбуватися. Сьогодні ж треба чітко показати, хто патріот, а хто покидьок, який використовує Майдан для виключно своїх цілей. Всі ці  провокатори будуть покарані. Шкіряк жорстко критикував роботу Віктора Балоги, адже нардеп на Майдані не був. Член ради ВО «Майдан»  нагадав, що мукачівський нардеп воював лише у мережі «Фейсбук», і звинуватив обласну раду, де як відомо, головою є брат Віктора Балоги – Іван Балога, в тому, що вони хочуть перетягнути владу. За такі дії Зорян Шкіряк пригрозив покараннями, в тому числі згадав Тетяну Чорновіл. Закликав закарпатців боротися проти «балого-ригівсько-медведчуковської» банди. Під час цього виступу народне віче аплодувало мовцю разом із головою Закарпатської ОДА Валерієм Лунченком.

“Валерій Лунченко не помічений у кримінальних схемах” – Ксенія Ляпіна

Вибір впав на В. Лунченка, оскільки це скромна, інтелігентна людина з позицією, заявив сьогодні на народному віче в Ужгороді нардеп Андрій Шевченко. За словами активіста Євромайдану, Лунченко входить в епоху нових політичних облич.

Ксенія Ляпіна, яка теж перебуває зараз на площі перед Закарпатською ОДА зазначила: Лунченко не був задіяний у кримінальних схемах, його ім’я не заплямоване. “Ми допоможемо йому розбудувати Закарпаття, щоб мешканці цього краю не їздили по світам в пошуках заробітку”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *