Міліція затримала трьох ужгородських підлітків з марихуаною

марихуанаОпівночі під час несення служби по охороні громадського порядку інспектори роти патрульної служби Ужгородського міськвідділу міліції на маршруті патрулювання по вул.Фединця помітили трьох хлопців, які при наближенні до них міліціонерів намагалися позбутися поліетиленового пакету із забороненим зіллям.

На місце події прибула слідчо-оперативна група міськвідділу міліції. В присутності понятих міліціонери вилучили поліетиленовий пакет із речовинию рослинного походження зеленого кольору, схожою на марихуану.

При спілкуванні з правоохоронцями 18-річний ужгородець пояснив, що в пакеті знаходиться марихуана, яку він хотів вжити зі своїми 16-річними приятелями. А викинув пакет, аби уникнути відповідальності…

Вилучене «зілля» направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС області. Дана подія зареєстрована в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події Ужгородського міськвідділу міліції. Наразі працівниками міськвідділу по даному факту проводиться перевірка.

Діана ДОРОГІЙ,
Ужгородський МВ УМВС

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *