Хто зупинить ужгородських нелюдів?

Хто зупинить ужгородських нелюдів?

Невідомі нелюди розписали нецензурщиною щойно встановлені лавиці в ужгородському сквері.

Над нещодавно встановленими лавицями в наймолодшому парку міста Ужгород — парку Масарика вже встигли попрацювати вандали які вирішили виплеснути всі свої почуття, думки та емоції.

В той же час недалеко від вищевказоного парку, на набережній Незалежності можна спостерігати як діти беруть приклад від дорослих та вчаться паркувати свій скутер в забороненому місці, а через декілька хвилин вже розсікають на цьому скутері по тій же велодоріжці та…тротуарам на набережній Незалежності під стінами медфаку.

До речі, саме в цей час, за декілька метрів від медфаку прогулювались люди, діти яких на дитячих велосипедах катались по велодоріжці.

Чи встигнуть зреагувати діти, які керують скутером, та діти на триколісних велосипедах, якщо побачать один одного запізно?

З огляду на перший та другий випадки складається враження, що середній вік ужгородського вандала — 14-15 років.

Homepage

вандали5 вандали вандали2 вандали3

1 Comment

  1. Дикунство. Школи та муніціпальні структури явно недопрацьовують. Подібний вандалізм, якщо не присікатиметься даватиме ще більш негативні суспільні плоди. Шлях тільки один – вандалів знайти і покарати. І покарати так, щоб нікому і ніколи не захотілося робити подібне з громадським міським майном. Вандали мають бути покарані і понести відповідальність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *