Батьки солдатів пікетують військову частину в Ужгороді

солдати2Сьогодні 19 червня в Ужгороді біля військової частини А1778  на вул. Другетів зібралися батьки солдат, які беруть участь у військових діях на Сході України та тих хлопців, які там загинули. Матері у сльозах стверджують, що їх діти виснажені морально та фізично. У закарпатських солдатів немає елементарного спорядження: касок, бронежилетів. Крім того у військових немає нормального харчування. Одна з матерів, яка прийшла до військової частини, розповітає, що насправді закарпатців на Сході держави вбито значно більше.

Крім того громада розповідає, що їх сини  перебувають на Сході вже більше 4-х місяців. Не маючи ніякого військового досвіду хлопці потрапляють у засідки, у них стріляють з мінометів, у самих же закарпатців немає жодної техніки, патронів. Жінки вимагають, щоби у державі оголосили військовий стан.

Наскільки ці факти відповідають дійсності, сподіваємося отримати відповідь від відповідальних чиновників.

 

Згодом до матерів вийшов підполковник Бондар, який розповів, що він тільки-но повернувся від батьків загиблих хлопців. Похорони загиблих закарпатців будуть у суботу в Ужгороді, певніше за все на Кальварії. Крім цього офіцер розповів, що для того, щоби провести ротацію військових, потрібен наказ вищого командування.

Щодо нашого краянина, який потрапив у полон, то його вдалося звільнити.

“Карпатський об’єктив”

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *