На Мукачівщині продовжується війна за будинок сиріт

На Мукачівщині продовжується війна за будинок сиріт

Війна …. В державі Україна – війна на сході, а у нас своя війна…
Війна, яка триває з 2015 року, і ніяк не може закінчитись…

Закон бумерангу ще ніхто не відміняв!
Ну що війна за будинок дітей сиріт продовжується!
Ніяк неможе схаменутися “голодний” Балог Василь із села Великі Лучки, його жадібності та ненажерливості немає меж.

Саме через халатність кривосуда Мукачівського міськрайонного суду Кость Віталія, я та моя родина, відстоюємо права неповнолітніх дітей з 2015 року у судах!
Десятки судів різних інстанцій, безліч позовів та оскаржень, боремося за справедливе рішення суду та поновлення порушених прав дітей на житло, майнових прав!
Ми впевнено йдемо до перемоги, адже за нами Закон!
Виграли Апеляційну і Касаційну інстанції!
Національні суди стають на захист неповнолітніх дітей!

Війна за будинок дітей сиріт, опонет – Балог В.Д. ніяк неможе схаменутись і змиритися з тим, що він не правий по відношенню до неповнолітніх дітей, які позбавлені батьківського піклування. Жага до майнових прав дітей, жадібність, якій немає меж!!!

Завтра 09 липня 2020 року, призначено підготовче засідання в Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області, знову за позовом Балога В.Д., знову до відповідача – Великолучківська сільська рада.
І знову як рок, той самий суддя -Кость Віталій, у того самого, який у 2015р. визнав за Балогом В.Д. право власності на сирітське житло, а згодом сам же і скасував своє рішення!
Саме через халатність кривосуда Кость Віталія, ми відстоюємо права дітей з 2015 року, боремося по судах за справедливе рішення суду, за нами впевнені перемоги в Закарпатський апеляційний суд та в касаційній інстанції …

Комп’ютер інколи робить дива, той самий суддя по справі, бумеранг діє, усім відомий непорядний суддя Кость Віталій, який особисто, сам скасовує свої попередні, незаконні і упередженні рішення на замовлення!

Той самий, який у 2015 роіі визнав за аферистом Балогом В.Д. право власності на будинок по вул.Шевченка, 87, в с.Великі Лучки, де народилися і проживають неповнолітні діти, брат з сестрою, які позбавлені батьківського піклування.

Звісно, ця шахрайська оборудка відбулася, не без участі нашого голови села Великі Лучки Ярослав Чоп, який в свою чергу всіляко допомагав і допомагає своєму вуйкови, шахраю Балог Василь Дмитровичу.

МИ БОРЕМОСЯ ЗА ПРАВО ДІТЕЙ МАТИ СВОЄ ЗАКОННЕ ЖИТЛО !!!

Олена Левдер

Захищайте свої права, особливо права своїх дітей!
За справедливість треба важко боротися і йти до перемоги!

P.S.Суддя Кость В. НЕ МОЖЕ РОЗГЛЯДАТИ НАШУ СПРАВУ ЩЕ РАЗ! :
ст. 37 ЦПК : суддя який брав участь у вирішенні справи у суді першої інстанції не може брати участь у розгляді цієї самої справи в судах апеляційної і касаційної інстанції
А ТАК САМО У НОВОМУ РОЗГЛЯДІ СПРАВИ СУДОМ ПЕРШОЇ ІНСТАНЦІЇ після скасування рішення суду або ухвали про закриття провадження у справі!СУДОВА ВЛАДА УКРАЇНИ
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=KW9Nz4X9NYk

https://m.youtube.com/watch?v=KpvdoQHXdkI&feature=youtu.be

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=rxI25HtB6vc

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *