“Золота ручка” лісової мафії Закарпаття

“Золота ручка” лісової мафії Закарпаття
Листа про милі таємниці закарпатської лісової мафії отримала сьогодні Лариса Ступак.
Людина, яка його написала , мені добре знайома. В мене нема жодних підстав не вірити в написане. Вчора, 29 грудня 2016 року за рішенням Ужгородського міжрайонного суду зобов’язано обласну поліцію Закарпаття розпочати досудове розслідування по наведеним у цьому листі фактам, в тому числі.
Як могло статися, що жоден прокурор, керівник фінансової інспекції, керівник лісових ресурсів області, Агенство лісових ресурсів України, податкова інспекція, екологічна інспекція Закарпаття протягом двох років не бачили, як тотально вирубуються і продаються ліси Карпат підприємством, яке знаходилось в стадії ліквідації?
Яким чином і хто саме притримував питання проведення обов’язкової в таких фінансової ревізії?
Питань багато, відповідей поки не має. Відповідальні за можливий резонансний і зухвалий злочин проти закарпатців мовчать, ні пар із вуст. Може злочину і не було? Але ж в ЗМІ нема жодної заяви компетентних органів та керманичів лісового господарства області з цього питання. Ось лист. Читайте. Робіть висновки, – зазначила Лариса Ступак.
ЗОЛОТА РУЧКА ЛІСОВОЇ МАФІЇ
ОЗГ в Закарпатських лісах, або важко шукати чорну кішку, в темній кімнаті, особливо якщо її там немає. Так само і в лісовій галузі. Коли всі силові структури кинулись буцімто шукати винуватих в обезліснених Карпатах, де вирубано багато сотень гектарів лісу та вивезено сотні тисяч кубів лісоматеріалу, для козла відбувайла таке не зійде напевно з рук, і лісорубу ромської національності з ручною пилкою, і велосипедом для транспортування зрубаної деревини. Але під самим носом, в Закарпатській області в м. Ужгород була сформована і успішно діяла (майже 2 роки) обласна злочинна структура в лісовому секторі, яка з 2014 р використовувала печатку та лісосічний фонд ліквідованого Державного підприємства ДП ЗОУЛАГ.
Підприємство за період незаконної діяльності зрубало понад 237 тисяч куб. метрів деревини ( наших з Вами лісів ) різного асортименту в 9-ти регіонах Закарпатської області. А саме: Берегівській, Хустській, Тячівський, Великий Березний, Перечинський, Міжгірський, Мукачівський, Воловецький, Свалявський. Організувала, та очолила вказане злочинне угрупування ( ОЗГ ) яких Закарпаття не знало з буремних девяностих, така собі доморощена закарпатська «Сонька Золота Ручка» – відома в лісових колах Плиска – Галатиба М.Д., яка згідно наказу 412 від 25.09.2014 року Державного Агенства лісових ресурсів України, з невідомих причин (питання до В.О. Начальника з ЗОУЛМГ того часу, Гомонай Ф.М. та Начальника ЗОУЛМГ Липчея М.С.) була призначена головою ліквідаційної комісій. Але замість проведення ліквідаційного процесу, припинення діяльності, визначення дебіторів та кредиторів, складання ліквідаційного балансу, проведення інвентаризації, попередження та звільнення працівників, вказана структура не маючи статусу Юридичної Особи та використовуючи печатку ДП ЗОУЛАГ незаконно, на свій ризик розпочала злочинну діяльність – виписку лісорубних квитків та збільшення виробничих потужностей (а саме, всіх видів рубок , включаючи суцільні ), неіснуючого вже на той час підприємства.
В той час як термін базового лісовпорядкування для ДП ЗОУЛАГ завершився в 2014 році. Згідно п.5 наказу № 412 від 25.09.2014 року Державного Агентства лісових ресурсів України Про ліквідацію державного підприємства “Закарпатське обласне управління лісогосподарських агропромислових господарств” даному підприємству ПРИПИНЕНО ПРАВО ПОСТІЙНОГО КОРИСТУВАННЯ ЛІСОВИМ ФОНДОМ. Крім того, всупереч Закону України про ліквідацію державних підприємств в ДП ЗОУЛАГ по незрозумілих причинах не проведено обов’язкову ревізію фінансовою інспекцією. Питання до керівництва Фінансової інспекції в Закарпатській області.
Проводячи активну злочинну діяльність вказана структура змогла збільшити виробничу потужність (кількість вирубок) одночасно, збільшуючи, як не дивно, заборгованості до всіх видів платежів та податків включаючи пенсійний фонд та заробітну плату , із 2.000.000 до більш ніж 45.000.000 і в результаті чого штучно довела державне підприємство до банкрутства!
А зараз, найголовне. Увага!!! Згідно ухвали Господарського суду Закарпатської області від 02.06.2016 року №907 /25/16, суддею Реміцкі О.Ф. ДП ЗОУЛАГ визнано банкрутом, а ліквідатором призначено , кого б ви думали?! Ніякого не арбітражного керуючого, і навіть, не юриста з підпорядкованих Міністерству юстиції відомств, а Плиску – Галатибу М.Д. Далі , більше. Ухвалою, цього ж суду і цим же суддею від 26.07.2016 знято арешти зі всіх активів підприємства і дозволено пані «Ліквідатору» продаж всього державного майна! На разі всі матеріали по даній справі направлені в Генеральну прокуратур України, Національне Антикорупційне бюро України, особисто прокурору Закарпатської області, В.О. Гаврилюк та начальнику Національної Поліції в Закарпатській області. Стефанишину Р.І. Чекаємо реагування …
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до ““Золота ручка” лісової мафії Закарпаття”

  1. Цю мафію в Міжгірському районі кришував відомий лісокрад, псевдополітик та високопосадовець Михайло Буришин!!! Його першого треба допитати скільки він взяв хабара за свою кришу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *