Зміни до бюджету розсварили депутатів Хустської райради (ВІДЕО)

Зміни до бюджету розсварили депутатів Хустської райради (ВІДЕО)

Зміни до бюджету так пересварили депутатів між собою, що ті готові і оголосити недовіру і голові Хустської РДА, і Хустської районної ради.Про це в мережі фейсбук пише правозахисник Роман Келемен:

А все по причині фінансування Центру надання адміністративних послуг і покупкою апарату , який буде друкувати паспорти в будівлі районної ради , цінна апарата 500 000 грн з районного бюджету таке рішення пропонує Хустська РДА . А голова райради пропонує виділити ці гроші для ремонту комунальних доріг. Деякі депутати та чиновники розказували , як добре вони заживуть , коли почнуть друкувати паспорти і в районний бюджет поступить 3 000 000 грн в рік і буде всім щастя .
Ну що , я розтолкую їх ідею , що вони з цього отримають .
А не отримують вони з цього практично нічого і ніяких надходжень в районний бюджет не буде .
1. Якщо і буде закуплений апарат для друкування паспортів то він буде розміщений в будівлі районної ради в м. Хуст , де знаходиться ЦНП , а грошей від його діяльності районний бюджет не отримає ні копійки . А все тому , що ст. 69 БК говорить “палата за надання адміністративних послуг справляється і залишається за місцем надання послуг” , тобто в м. Хуст і міський бюджет так як це і зараз, де всі сплати йдуть у міський бюджет .
2. Нагадую депутатам і особливо заступникам , які вже гривні рахують за друк паспортів , що таких апаратів в Хусті буде аж три . 1 буде знаходитись в паспортному відділі міграційної служби м Хуст – так як це є зараз . 2 буде знаходитьсь в сервісному адміністративному центрі при міській раді , де зараз будується активно будівля для його розіміщення , а от 3 можливо буде у районній раді .
3. А тепер рахуємо , що з 14 000 тисяч паспортів , які нібито зараз дає паспортний згідно статистики , може з цих паспортів дійде 4 тисячі паспортів і гроші за їх виготовлення і так надійдуть в міський бюджет .
4. На виготовленні паспортів має бути акредитований працівник , який має бути працівником міграційної служби і вся робота і бази даних будуть у міграційної служби ,а робота ЦНП буде тільки в прийомі заяв і контроль наявності черги . А це додаткові робочі місця з зарплатами з районного бюджету , витрати на обслуговування та витрати на комунальні послуги.

Отже після такого роз’яснення треба звільнити всіх заступників Хустської РДА , відділ економіки та фінансове управління РДА за їх злочину безграмотність і нанесення шкоди своїми функціональними обов’язками районному бюджету .

Я розумію , що депутати можуть цього не знати , а от щоб не знали цього державні службовці Хустської РДА згідно своїх кваліфікаційних вимог це вже говорить про те , що вони не відповідають займаним посадам, – зазначив Роман Келемен.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.