Злодійка з Ужгорода “гастролювала” по всьому Закарпаттю, обкрадаючи будинки

міліціяДо міліціонерів  зверталися мешканці району з аналогічними заявами про крадіжки з їхніх будинків. Потерпілі розповідали правоохоронцям, що до їх будинків шляхом обману проникала якась жінка.

 На подвір’я вона заходила під приводом купівлі квасолі, горіхів, пір’я, картоплі, інколи пропонувала купити в неї мед. Таким чином вона входила в довіру до господарів, і коли ті відлучалися на деякий час, жінка проникала в будинок і викрадала звідти ювелірні вироби, грошові кошти та інші цінні речі. Після чого зникала в невідомому напрямку.

Правоохоронці з’ясували, що до цих крадіжок може бути причетна 24-річна мешканка Ужгорода. Проробивши нелегку оперативну роботу, їм все ж вдалося затримати дану жінку. Як виявилося пізніше, дана особа встигла нажитися не тільки в Ужгородському районі, а майже у всіх районах Закарпатської області.

Після затримання вона зізналася у скоєних злочинах. Працівники Ужгородського райвідділу міліції провели опізнання, під час якого всі потерпілі чітко вказали на затриману жінку. Наразі щодо правопорушниці застосовано міру запобіжного заходу у виді тримання під вартою, а матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом направлено до суду.

УМВС України в Закарпатській області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *