Зібрано підписи для скликання позачергової сесії Ужгородської міськради, яка розгляне відставку Щадея

щадей6Як стало відомо виданню “Трибуна” з власних джерел, станом на вечір 6 серпня зібрано 21 підпис необхідний для проведення позачергової сесії Ужгородської міськради. Коли депутати зареєструють документ поки невідомо.

На сесії планується розглянути питання про відставку в.о. Голови Ужгородської міськради Віктора Щадея, у зв’язку з поданою ним заявою.

Для задоволення прохання про відставку Віктора Щадея необхідно 31 голос. Їх наразі немає, несподівано активно в процес торпедування цього питання включилися теперішні і колишні члени фракції Партії Регіонів на чолі з Віктором Феєром. Очевидно, що така зацікавленість регіоналів у збереженні посади за Щадеєм пов’язана з корупційною змичкою по непрозорому розподілі земель в м.Ужгороді.

Активісти, які під тиском яких в.о. мера Ужгорода написав заяву про відставку не висувають вимог по новому кандидату на тимчасового керівника міста. Вони не заперечують щоб ця посада залишилася за  ЄЦ, ставлеником котрого був Щадей, головне щоб ця людина була адекватною і толерантною по відношенню до ужгородців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *