Зі столиці до Рахова прибув перший поїзд

РахівНовий поїзд №457/458 сполученням Київ-Рахів здійснив перший рейс зі столиці України до найвисокогірнішого районного центру держави – Рахова.

На урочистості з нагоди прибуття довгоочікуваного транспорту зібралися мешканці Рахова, місцева влада, залізничники та закордонні гості з сусідньої Румунії.

За словами начальника пасажирської служби Львівської залізниці Богдана Яворського, перший рейс поїзда продемонстрував, що такий маршрут потрібен Закарпаттю, адже прибув поїзд до Рахова заселеним на 100%. Зворотньо до столиці у поїзді теж майже не було вільних місць.

«Сьогодні цей поїзд курсує через день у складі 12 вагонів. Якщо така висока заселеність буде за підсумками місяця, щоб ми могли зорієнтуватися у пасажиропотоці і в будні, і у вихідні дні, то ми розглянемо можливість переведення поїзда у щоденний режим, а також за потреби ми технологічно можемо додати ще два вагони, аби їх курсувало 14», — розповів Богдан Яворський.

Під час урочистостей з нагоди прибуття поїзда, місцеві мешканці висловили кілька побажань щодо підвищення зручностей пересування, зокрема просили додати кілька зупинок у гірських містечках і великих селах. Рахівчани невтомно дякували Генеральному директору Укрзалізниці Борисові Остапюку та начальникові Львівської залізниці Богданові Піху і за реалізовану можливість без пересадок діставатися до столиці України, і за нещодавно відремонтований та переоснащений вокзал станції Рахів. Також місцеві мешканці обіцяли берегти працю залізничників та докласти максимум зусиль, аби цей поїзд завжди був популярним серед пасажирів.

Київ-Рахів

Довідково. Потяг вирушає з Києва о 15:39 і прибуває до Рахова о 10:56. Із Рахова потяг вирушає о 12:08 і прибуває до Києва о 7:00. Потяг має зупинки, зокрема, на станціях Чортків, Хмельницький, Тернопіль, Ворохта, Заліщики, Коломия, Яремче та Вінниця. Потяг Київ-Рахів-Київ сформовано з 12 пасажирських вагонів: п’яти купейних і семи плацкартних вагонів, які підготувала Південно-Західна залізниця, – пише прес-служба Львівської залізниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *