Doc.ua запис до лікаря

Житель Виноградова вчинив самогубство, підірвавши газ у своїй оселі

газ2Як вже повідомляла “Трибуна”, днями у Виноградові стався вибух газу в житловому приміщенні. Сьогодні стали відомі подробиці цього прикрого випадку.

У аварійно-диспетчерську службу ПАТ «Закарпатгаз» надійшло повідомлення: у м. Виноградів, по вул. Конституції, 5, сталася аварійна ситуація, пов’язана з користуванням газом у побуті.

Як повідомила головний інженер Виноградівського УЕГГ Марія Попович, причиною аварійної ситуації виявилася спроба суїциду, до якої вдався містянин Василь Р., 1973 р.н. Зачинившись у приміщенні власної кухні, чоловік, вирішивши звести рахунки з життям, відкрив газовий кран духової шафи, загазував приміщення та підпалив газоповітряну суміш. Внаслідок вибуху потерпілий отримав опік голови, верхніх та нижніх кінцівок, опіковий шок.

Незважаючи на оперативне доправлення до реанімації Виноградівської районної лікарні, Василь Р. через травми, що виявилися несумісні з життям, помер.

ПАТ «Закарпатгаз» попереджає: газ лише тоді залишається надбанням цивілізації, що приносить людині користь, коли поводитися з ним відповідно до правил безпеки. Нехтування ж вимогами, що покликані зберігати ваше здоров’я та життя, тим більше – використання природного газу в якості засобу зведення рахунків із життям, неприпустимі.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *