Журналісти Хустщини разом з правоохоронцями взяли участь у рейді під час операції «Берег»

Її метою є забезпечення безпеки громадян, насамперед дітей, у місцях масового відпочинку, попередження та припинення правопорушень, виявлення осіб, причетних до скоєння злочинів.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Днями дільничні інспектори міліції Хустського міськвідділу  разом із журналістами місцевих газет «Вісник Хустщини» та «Нарцисова Долина» на березі р.Ріка провели рейд. Адже тепер триває гарячий сезон відпусток, і багато людей, переважно молодь, відпочивають на берегах річок Тиса та Ріка. Під час рейду працівниками міліції серед відпочиваючих особливу увагу було зосереджено на попередженні та розкритті злочинів, що мають значний резонанс серед населення, правопорушень, пов’язаних із відпочинком.

За словами виконуючого обов’язки начальника міліції Василя Дем′яніва, працівниками міліції постійно здійснюється контроль за особами, які знаходяться під адміністративним наглядом, раніше судимими та іншими категоріями осіб, що перебувають на обліках в органах внутрішніх справ. Особовий склад постійно націлюється на сумлінне виконання своїх службових обов’язків, високу культуру, витримку, неухильне дотримання законності при спілкуванні з громадянами, насамперед із дітьми. Адже сьогодні міліція робить все для того, щоб літній відпочинок  для жителів  Хустщини пройшов максимально комфортно.

Агнеса Куртяк, Хустський МВ УМВС

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *