Журналістка Тетяна Літераті презентувала книгу «Втрачений Ужгород: професії та підприємства» (ВІДЕО)

Журналістка Тетяна Літераті презентувала книгу «Втрачений Ужгород: професії та підприємства» (ВІДЕО)

Книгу «Втрачений Ужгород: підприємці та підприємства» учора презентувала ужгородська журналістка та письменниця Тетяна Літераті. За словами авторки, це третя збірка із серії «Втрачений Ужгород». Книга розповідає про історії підприємців 20 століття, які працювали в Ужгороді.

Тетяна Літераті над книгою «Втрачений Ужгород: професії та підприємства» працювала з початку карантину. Сюди входять доповнені статті авторки, які вона писала для проєкту «Втрачений Ужгород». Тираж книги – тисяча примірників.

Авторка розповіла, що в книзі — історії про те, чим займалися ужгородці на початку 20-го століття, і про підприємства, які працювали у нас у цей час.

“Цікаво, що багато із цих підприємств не дожили до наших днів, не працюють досі. Фактично, із всього переліку підприємств працює тільки аеропорт (і те наскільки ми знаємо, з перервами), ужгородська пошта й станція ужгородських пожежників».

За словами Тетяни Літераті, з 20-го липня книгу «Втрачений Ужгород: професії та підприємства» можна буде придбати у книгарнях міста, а також знайти у бібліотеках.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.