Medikit UA

Журналіст стверджує, що “мукачівський стрілок” на 25 см нижчий за підозрюваного у замаху на вбивство (відео)

Журналіст стверджує, що “мукачівський стрілок” на 25 см нижчий за підозрюваного у замаху на вбивство (відео)

Журналіст з Мукачева Сергій Носалюк є знайомим підозрюваного В’ячеслава Герцовського у резонансному замаху на вбивство  . Саме ця обставина заставила блогера поставити під сумнів версію слідства про спробу вбивства депутата Мукачівської райради Артура Пашкуляка. Фізичні параметри Герцовського не співпадали з особою стрілка з відео зафіксованим камерами спостереження в моменту нападу.

Щоб довести це Сергій Носалюк, зріст якого складає 173 см, провів есперимент на місці перестрілки. Виявилося, що стрілок з відео є набагато нижчим за журналіста, максимум 160 см зросту. Зріст підозрюваного  Сергія Герцовського, якого затримали складає 185 см повідомляє розслідувач.

Чи вірними є висновки журналіста ми дізнаємося найближчим часом.

Читайте також: Резонансна стрілянина у Мукачеві: прокуратура Закарпаття погодила підозру двом нападникам

#непрокатилоВчора голова Закарпатської обласної державної адміністрації Петров дав інформацію, що затримано підозрюваного у вчиненні збройного нападу на депутата Мукачівської районної ради.Я написав йому, що його підставили.А сьогодні вирішив це довести.Пане Петров, ви завжди так працюєте, чи просто ще не освоїлись на новому місці і не зрозуміли, що у нас подібну лобуду не схавають.https://youtu.be/VyuDLGZmfiUP.S.: Коли я готував матеріал, то перерив весь інтернет у пошуках орієнтування на особу, яка мала б розшукуватись поліцією за підозрою у вчиненні злочину. Я думав, що там побачу параметри (стать, зріст, вік, прикмети) злочинця. Але, орієнтування ніде немає. Може комусь траплялось? Кого шукала поліція? Чи може того, хто перший під руку попаде?

Опубликовано Serhii Nosaliuk Четверг, 21 мая 2020 г.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *