Жодних вказівок щодо припинення пропускних операцій через пункт пропуску «Тиса» не надходило

Жодних вказівок щодо припинення пропускних операцій через пункт пропуску «Тиса» не надходило

Наразі спостерігається суттєве збільшення кількості наших співвітчизників, які повертаються з-за кордону через пункт пропуску «Тиса». Лише за сьогодні на в’їзд в Україну оформлено 2398 осіб, з яких 2344 – українці. Це майже вдвічі більше, ніж зазвичай. 

Така ситуація спричинена побоюваннями з боку наших співвітчизників щодо можливого припинення їх пропуску на територію України. Просимо подорожніх зберігати спокій. Переконуємо, що вживаємо усіх можливих заходів задля найшвидшого та найкомфортнішого оформлення громадян України. На даний момент пункт пропуску «Тиса», як і всі інші автомобільні пункти пропуску на ділянці Чопського прикордонного загону, працює у штатному режимі. Жодних вказівок щодо припинення пропускних операцій не надходило. Запевняємо, що усі громадяни України, які мають намір повернутися на територію нашої країни, обов’язково будуть оформлені. У разі необхідності, відповідними спеціалістами їм буде надано медичну та іншу кваліфіковану допомогу. 

Повідомляємо, що задля прискорення контрольних операцій у пункті пропуску «Тиса» виставлено додаткові прикордонні наряди, виділено додаткові смуги руху. Спільно з Закарпатською облдержадміністрацією організовано перевезення подорожніх через кордон 8 автобусами. Кожні 2-3 години з угорськими колегами проводяться прикордонно-представницькі зустрічі, на яких вирішуються питання щодо порядку запуску та оформлення громадян. Усі можливі питання щодо перетину кордону вирішуватимуться на місті. 

Переконливо просимо наших співвітчизників з порозумінням ставитися до ситуації, що склалася, та виважено реагувати на неофіційні повідомлення, які з’являються у засобах масової інформації і соцмережах. У разі необхідності, просимо телефонувати на «Гарячу лінію» Чопського прикордонного загону: 0312711322.

Пресслужба Чопського прикордонного загону

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *