Зеленський прокоментував призначення офіцера СБУ Олексія Петрова керівником Закарпаття

Зеленський прокоментував призначення офіцера СБУ Олексія Петрова керівником Закарпаття

Під час перемовин з бізнесом на Хмельниччині глава держави Володимир Зеленський прокоментував призначення офіцера СБУ Олексія Петрова на посаду очільника Закарпатської ОДА.

Зеленський зазначив, що відповідне рішення ухвалили, оскільки керівників області постійно “залякують і купують”.

Щодо Олексія Петрова, то його нібито бояться великі місцеві контрабандисти.

“На Закарпатті болюче питання. Поставив я губернатором офіцера СБУ, тому що будь-якого іншого купують місцеві еліти або купують інші еліти, які продають каву… їх купують або залякують. Раніше їх навіть могли поховати. Тому я поставив людину, яка була другою-третьою в СБУ. Людину, яку бояться, яку стороною обходять місцеві великі контрабандисти”, – зазначив президент.

Також президент відреагував на конфлікт на кордоні з Угорщиною, в результаті якого контрабандисти заблокували КПП “Тиса”.

За його словами, під час зіткнень на КПП спрацювала спецоперація Петрова.

“Вони зупинили звичайних наших нормальних людей, українців, які говорять “як так, ми ж 20 років платимо митнику 500 баксів і їдемо, а нам не дають, і зараз ми тобі покажемо”, – показуйте”, – сказав Зеленський.

Він також зазначив, що контрабандистів відмовилися пропускати за хабарі. Насправді, на місці було всього п’ять машин з підбурювачами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *