Збоченець чатує на ужгородок

гвалтівникНа розповідь читача мають звернути увагу правоохоронці, адже жінкам стає дійсно небезпечно  ходити вулицями Ужгорода вночі.

«Сталась така історія. 20 числа цього місяця, моя мама йшла додому близько 23 години по вул. Берчені і звернула в Приютський провулок, щоб потрапити на вул. Бачинського, на якій ми й проживаємо. Зробивши декілька кроків, мама, яка погано бачить, помітила за словами мами, він там робив свої брудні справи). Злякавшись,  розвернулась від гріха подалі назад на Берчені, але чоловік вирушив до неї . Побачивши це, мама крикнула на нього і пішла  швидкою ходьбою.  Вона швидко дійшла до магазину автозапчастин, і помітила як позаду неї зупинилась автівка. Не звернувши на це увагу, вона пішла далі. Стало зрозуміло, що автівка їде та зупиняється за нею.  Дійшовши до повороту на вул Бачинського мама прискорила темп і зайшла на тротуар, їй залишилось 3 будинки до нашого , як  перед нею стає те саме авто з якого прозвучало “ей йди сюда”.  Мама дуже злякалась, але на щастя у сусіда були відкриті ворота куди вона і забігла. Авто стояло декілька хвилин розвернулось, ще постояло декілька хвилин і поїхало.

Чоловік був спортивної зовнішності, приблизно  2 метри,  одягнений в темний одяг, але зимова шапка біла.  Лице вона не бачила , автівка була темного кольору.

Пишу вам , може ви зможете опублікувати, щоб попередити ужгородців про таку небезпеку.  Дякую»

Отож, редакція щиро просить бути обережними на вулицях Ужгорода вночі.

mukachevo.net

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *