«Заяви», «викриття» і брехливі «сенсації» від Балоги викликані тільки тим, що його усунули від грошових потоків на Закарпатті, – Москаль

«Заяви», «викриття» і брехливі «сенсації» від Балоги викликані тільки тим, що його усунули від грошових потоків на Закарпатті, – Москаль

титульна москальГеннадій Москаль прокоментував закиди лідера «ЄЦ» Віктора Балоги щодо «бандитизму у владі та корупціонерів з Одеської митниці, які тікають на Закарпаття».
– На Закарпаття не переведено жодного працівника Одеської митниці. Керівник Закарпатської митниці прийшов сюди із Запорізької митниці, тому твердження Блоги про «корупціонерів, яких звільнили з Одеської митниці і втекли на Закарпаття» – якась хвороблива маячня, викликана очевидно тим, що люди «ЄЦу» вже не можуть займатися контрабандою. Я вже не кажу про звинувачення в корупції, бандитизмі, вирубці лісу чи об’єднанні з екс-регіоналами, які продукує цей політичний «стратег» через свої кишенькові ЗМІ.
Найбільша корупція в області пов’язана саме з кланом Балог, і останній паводок став тому наочним підтвердженням. Невелика вода розмила дамби, на будівництво яких при Балозі виділялися величезні бюджетні кошти, тільки тому, що ці кошти були банально вкрадені. Взагалі, людина, яка на президентських виборах агітувала за Януковича, а далі працювала при ньому міністром МНС, за що потрапила під люстрацію, не має морального права називати когось «екс-регіоналом». Бо це звинувачення самого себе.
«Заяви», «викриття» і брехливі «сенсації» від Балоги викликані тільки тим, що його усунули від грошових потоків на Закарпатті. Усе, що залишилося лідеру «всеукраїнської» сімейної партії «ЄЦ» – це займатися писаниною в соцмережах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *