Завтра о 8 годині ранку зведений загін працівників УМВС в Закарпатській області урочисто проведуть на схід у зону АТО.
Про це повідомили сьогодні на брифінгу в прес-центрі закарпатської міліції.
Закарпатські міліціонери змінять своїх колег, які незабаром повернуться зі сходу.
Уже рік у зоні бойових дій постійно перебувають близько сотні міліціонерів з нашої області, постійно проходить ротація.
