Завтра закарпатські пересічники проведуть загальні збори

Завтра закарпатські пересічники проведуть загальні збори

28 липня 2018 року, о 19.00 біля стадіону “Авангард” в Ужгороді відбудуться загальні збори закарпатських пересічників.

Нижче подаємо звернення ініціативної групи.

Звернення від пересічних власників автомобілів на іноземній реєстрації!

За останній тиждень в Україні під приводом боротьби з контрабандою,почались перевірки терміну перебування автомобілів на іноземній реєстрації в режимі транзиту. Митники почали перевірки автомобілів та масово почали виписувати протоколи, про порушення РЕЖИМУ ТРАНЗИТУ, ТЕРМІНІВ ЗАЯВ, ДОВІДОК власникам автомобілів на іноземній реєстрації!Це відповідно призвело до обурення населення. Тому прості пересічні закарпатці почали об’єднуватись у групи небайдужих громадян,котрі хочуть бачити зміни в державі,в першу чергу задля прийняття людських законів,які дозволять нам мати доступне авто за європейськими взірцями розмитнення!

У Верховній Раді на даний час пройшли перше читання два законопроекти-8487 та 8488,зі змінами в процедурі нарахування платежів при розмитненні автомобілів, та змінами в митному кодексі ,які унеможливлюють користування автомобілями на іноземній реєстрації. Однак, якщо в європейських державах ставка всіх нарахувань при розмитненні складає 10-30% від вартості автомобіля,то нам наші законотворці запропонували ставку в обсязі 100-300% від вартості автомобіля. Що це означає для нас можна прорахувати на нашій сторінці в інтерактивному калькуляторі від АUTO.RIA для вашого авто. Відповідно дані ставки розмитнення для пересічного українця зовсім неприйнятні!

Тому на місцевому рівні були проведені зустрічі з головою ОДА Генадієм Москалем, та всіма силовими структурами на рахунок нормалізації ситуації в нашому краї з автомобілями на іноземній реєстрації. За сприяння безпосередньо голови ОДА Москаля силовим структурам була дана вказівка припинити репресії, та сісти за стіл переговорів,щоб вирішити всі проблемні моменти!

Переговорний процес триває і ми на нашій сторінці в фейсбуці будемо повідомляти про всі моменти,що стосуються даної проблеми. Особливо хотілося б відмітити,що дана сторінка в фейсбуці створена звичайними людьми,котрі відстоюють свої громадянські права, для можливості придбати автомобіль за доступними цінами!Нас об’єднує виключно бажання справедливості для українців,тому ми не підтримуємо жодні політичні партії та громадські об’єднання!!!
МИ виключно колектив однодумців,котрі хочуть мати можливість купити нормальний європейський автомобіль за такими цінами як в Європі!Тому будемо дуже раді всім свідомим громадянам,котрі приєднаються до нас! Ми хочемо наголосити,що МИ повністю аполітичні,тому не підтримуємо жодних публічних людей,хто пропагує свої політичні амбіції під час цієї акції незгоди з діями влади та встановленню європейських норм при розмитненні автомобілів!
Всіх однодумців,котрі відстоюють наші права ви можете бачити на відео з загальних зборів біля стадіону “Авангард”! Нові збори будуть відбуватись в суботу 28.07.2018 о 19-й годині біля входу на стадіон “Авангард”,тому запрошуємо всіх свідомих громадян приєднуватись для вирішення даної проблеми!

Дякуємо,що Ви з нами!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *