Завтра в Ужгороді вперше збереться дискусійний клуб реформ

круглий стіл12 січня 2016 року у малому залі Закарпатської ОДА (2-й поверх) з 15:00 до 17:00 відбудеться перше засідання новоствореного Закарпатського дискусійного клубу розвитку і реформ «Сила інтелекту».
В порядку денному:
1. Представлення Концепції і принципів діяльності неформального громадського об’єднання – Закарпатський дискусійний клуб розвитку і реформ «Сила інтелекту» (Лукша О.В., інформування, роздаткові матеріали – до 10 хв.)
2. Ознайомлення з тематичним планом дискусійних засідань на січень – червень 2016р. (12 засідань).
Основна планова доповідь:
Громадянське суспільство Закарпаття і влада: виміри взаємин, усвідомлення суспільної ролі, стратегія розвитку.
(Лукша О.В., директор Міжнародного інституту людини і глобалістики «Ноосфера», кандидат фіз.-мат. наук, доцент УжНУ) – до 20 хв, презентація.
Співдоповіді:
– Станкевич О.І., президент Регіонального молодіжного екологічного об’єднання «Екосфера», кандидат біологічних наук – до 10 хв.
– Феськов В.Г., керівник Закарпатського громадського центру – до 10 хв.
Актуальність проблеми:
Громадянське суспільство України загалом і Закарпаття зокрема, як провідна сила й ініціатор подій Революції гідності, потенційно залишається головною надією українського суспільства на радикальне оновлення країни, зміну системи влади, (а не облич у владі), проведення ефективних системних реформ.
Але для справдження цієї надії громадянське суспільство саме повинно самоорганізовуватись, зростати кількісно і якісно, згуртовувати у процесах державотворення кращу і справжню інтелектуальну еліту в регіонах.
З цією метою і пропонується розробити Стратегію розвитку громадянського суспільства Закарпаття до 2020 року, залучивши до цього процесу громадських експертів і науковців краю.
Учасники дискусії обговорять запропоновані доповідачем і співдоповідачами підходи і методологію, які дозволять розробити першу в історії громадянського суспільства Закарпаття власну Стратегію – в якості орієнтира перетворення його на ту суспільну силу, яка забезпечить просування Закарпаття до європейських стандартів демократії та якості і рівня життя.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *