Завершилося голосування за проєкти «Бюджету громадської ініціативи» Ужгорода

Завершилося голосування за проєкти «Бюджету громадської ініціативи» Ужгорода

Про це інформують на офіційному сайті міськради.

Напередодні, 15 листопада, завершилося голосування за проєкти «Бюджету громадської ініціативи» Ужгорода, яке тривало з 2 листопада. Як інформує управління економічного розвитку міста, автори проєктів мобілізували на підтримку своїх ідей загалом 2359 ужгородів.

Серед проєктів, за які віддали найбільше голосів, – «Сучасний мультифункціональний спортивний майданчик на території УСЗОШ І ст. №1 з поглибленим вивченням англійської мови», «Реконструкція басейну в ЗДО №36», «Мультифункціональні двори-спорт і дозвілля в Новому районі». «Ужгород – гуманне місто», «Встановлення підземних сміттєвих контейнерів», «Сучасний безпечний дитячий майданчик по вул. Олександра Можайського, 7», «Освіта людей похилого віку. Дати надію», «Мультифункціональний спортивно-оздоровчий майданчик».

Переможців обере експертна комісія, до складу якої входять депутати міської ради, працівники структурних підрозділів міської ради та представники громадськості. На реалізацію проєктів-переможців передбачено із міського бюджету загалом 5 мільйонів гривень: на всі локальні проєкти – до 1,75 млн грн, на великі – до 3,25 млн грн.

Нагадаємо, цьогоріч ужгородці подали 32 проєкти загальною очікуваною вартістю понад 17,5 мільйонів гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *