Про це повідомив під час спілкування з журналістами Начальник УМВС України в Закарпатській області Василь Варцаба.
Правоохоронними органами затримано злочинне угрупування до складу якого входили переважно колишні працівники міліції. Бандитами скоєно ряд резонансних злочинів, наразі тривають слідчі дії тому подробиці не розголошуються.
