Засуджені на Закарпатті перебувають в надійних руках

У відділі ДПтС України в Закарпатській області проведено розширену нараду за підсумками роботи Закарпатської установи виконання покарань №9 та діяльність підрозділів кримінально-виконавчої інспекції в краї за минулий  2013 рік та основні завдання на поточний рік.

дптсЗахід відкрив начальник відділу – Михайло Соханич. Він зокрема зазначив, що минулого року відділом ДПтС України в Закарпатській області вживалися заходи, спрямовані на реалізацію програмних завдань Президента України, Кабінету Міністрів України, галузевих та регіональних програм. Також, повною мірою, забезпечувалися права та свободи осіб, які позбавлені волі. Водночас проводилась робота щодо зміцнення законності та правопорядку, виявлення і ліквідація негативних тенденцій та проявів серед засуджених і осіб, узятих під варту, їх надійна охорона та ізоляція.
Сьогодення вимагає приведення умов відбування покарань у відповідність до вимог кримінально-виконавчого законодавства та міжнародних норм. А це, в свою чергу, модернізація установи, значний технічний розвиток, а також, підвищення рівня професійної підготовки персоналу.
Керівництвом відділу ДПтС України в Закарпатській області було наголошено на покращенні співпраці КВІ з органами внутрішніх справ краю. З метою проведення профілактики для запобігання повторних злочинів. Завершилась нарада нагородженням грамотами та оголошенням подяк за сумлінне виконання покладених завдань, досягнення позитивних показників за результатами службової діяльності, а також було відзначено чергову зміну №1 «За відмінну службу» у 2013 році.

Прес-служба  відділу ДПтС України у  Закарпатті

дптс2

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *