Заступник голови Закарпатської ОДА Шинкарюк заплутався у питаннях субординації і «ковтає» вибрики закордонних нахаб

Заступник голови Закарпатської ОДА Шинкарюк заплутався у питаннях субординації і «ковтає» вибрики закордонних нахаб
‼️⚡️ Йшов другий рік війни, а Петер Сійярто Szijjártó Péter далі намагається обґрунтовувати блокування вступу України в ЄС і НАТО.
Ну от не може угорський посадовець зрозуміти, що знання державної мови для угорців Закарпаття відкриє для них набагато більше можливостей, ніж її незнання.
Що тут скажеш, вода – не квасніє, дурень – не марніє. Але оця угорська «альтернативна реальність» вже стала настільки буденною, що не викликає навіть якихось емоцій. Так вже вийшло, що сусід не вдався ☺.
Кумедно, що за таких обставин до нас з візитом 2-4 квітня має намір прибути заступник МЗЕЗС Угорщини Модьор Левенте (напевно Павло Клімкін знову щось наобіцяв ☺). Кумедним є звісно не сам факт візиту, бо можливо у головах угорських топів таки визріли конструктивні думки. Кумедним є фактично ультиматум угорського посадовця щодо зриву візиту у разі неможливості забезпечення робочої зустрічі із визначеним ним же колом посадових осіб України. Нахабно, правда?
А засідати Модьор Левенте виявив бажання разом із радником голови Офісу Президента України Михайлом Подоляком Михаил Подоляк, керівником фракції «Слуги Народу» Давидом Арахамією David Braun , головою Верховної Ради України Верховна Рада України Русланом Стефанчуком Ruslan Stefanchuk, Віце-прем’єр-міністром — міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Іриною Верещук Ірина Верещук, керівником АТ “Укрзалізниця” Євгеном Лященком, Міністром освіти і науки України Оксеном Лісовими Oksen Lisovyi, Міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою , Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгою Стефанішиною. Скільки люду буде відірвано від важливих справ через високого гостя ☺.
А тепер головне питання – хто ж стоїть за ініціативою та організацією візиту? Наш герой – заступник голови Закарпатської ОВА Ігор Шинкарюк. Невідомо, що Йожеф Бачкаі Magyarország Főkonzulátusa Ungvár нашіптує Шинкарюку, але той зовсім вже заплутався як все працює, і самостійно веде діалог із МЗЕЗС Угорщини і «ковтає» вибрики нахаб. Спишемо на війну?
Враховуючи сучасні тенденції, голова Закарпатської ОВА Віктор Микита Віктор Микита – голова Закарпатської ОДА чітко розуміє хто є уповноваженим на представництво держави. А його амбіційний заступник чомусь ні ☺. Чи це бажання просто потримати «кермо в руках», чи намагання підставити у такий спосіб свого керівника, чи напрацювання ну дуже умовних «балів рейтингу» – невідомо.
Бажаємо Ігорю Шинкарюку розібратись у цьому питанні.
Сподіваємось, що посадовці, які візьмуть участь у прийомі угорського гостя розуміють принцип паритетності сторін правильно!
Автор статті – Український угорець Ковач Бейла
Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій.
За достовірність викладених фактів несе відповідальність автор.
Редакція залишає за собою право редагувати тексти статей і оголошень, не змінюючи їхньої суті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *