Заступник голови Іршавської райради заявив, що Україна йому не указ

вовкуновичПро це видання “Трибуна” повідомив сотник закарпатської сотні Майдану Василь Вовкунович, який був присутній на сьогоднішній сесії Іршавської районної ради.

Заступник голови Іршавської районної ради Петро Добромільський, який є представником балогівського ЄЦу незадоволений, що голів РДА призначають у Києві: “Київ нам не указ, ми самі вирішуватимемо кого нам тут призначати. Сьогодні ми привели 150 чоловік на сесію, добромільськийнаступного разу приведемо півтора тисячі вчителів та лікарів і самі визначатимемо, як нам жити.” Вам не нагадують ці слова заяви Луганських антидержавників?

Сотник каже, що цю антиукраїнську гниду треба кинути на фронт, щоб на своїй шкірі відчув всі “принади” сепаратизму.

Чи є в Іршавському районі прокурор та СБУ побачимо за наслідками реагування на слова цього чиновника.

2 Comments

  1. як таких клоунів вибирают керувати в районах? хоча іршава на кращоє чудо і не претендує…

  2. Ага . Прийшлисьме. Такі як цей Петро – це ганьба для цілого району. Цей чоловік вже більше десяти років при владі , незнав то що розумний, а завто шо дуже гнучкий, стає у любу позу перед новою владою. Але сьогодні якраз той момент коли ця “політична камасутра” – вже не проходить .. Петро здувся ! Айбо не хоче вірити в квнець єпохи свої та єцу… Розй***в усі землі в рвйоні, оформивши на своїх псів, та нерухомість. Король беспредела в галузі управлінь ! Надівуся ош піде пасти гыбы , на вті зимлі роздані ним самим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *