Замовники будівництва міні-ГЕС на Закарпатті “витерли ноги” об освітян Хустщини

Замовники будівництва міні-ГЕС на Закарпатті “витерли ноги” об освітян Хустщини

Про ситуацію, яка склалася після збурення громади Хустського району проти будівництва міні-ГЕС розповів на своїй сторінці у мережі Фейсбук Євнен Липчей.

Ну що, шановні агітатори за МГЕСи, зробили вас вчора? Не розумієте? Ні? Ну, так я вам поясню!
Про те, що вчора та нині відбулось у сесійній залі Хустської райради, наразі говорити не хочу. Хай цим подіям дадуть справедливу оцінку суд, прокуратура та інші відповідні структури згідно з їхніми повноваженнями і виключно у рамках чинного законодавства, а час все розкладе на свої місця. Зазначу тільки, що це була не сесія районної ради, а скоріше збори однодумців, котрих об`єднували в ту мить аж ніяк не політичні погляди та бажання попрацювати на користь громади району, а команда від «папіків з гори», мовляв, треба зробити так і так.. Хоча і тут вийшов з усього цирк, бо висловити недовіру голові ради та заступнику можна було цілком законним шляхом.. Але, гаразд, зараз не про це.
Я про інше. Я про те, як з вами, агітаторами та бригадирами за будівництво МГЕСів повелись ваші горе-шефи і опустили вас на саме дно брудного МГЕСівського болота. Знову не зрозуміло? Тоді давайте трохи історії…
Коли там, «на горі», агітаційній роботі по будівництву МГЕСів дали зелене світло, всі забігали: почали метушитись депутати від ВР до сільських рад, рушились місцеві ділки у пошуках бригадирів. Ці, відповідно, наймали агітаторів на зарплати, які в свою чергу знаходили «кінцевого споживача», котрого змогли купити за 500 гривень, а до кінця робочого дня і того дешевше.
Щоб ця робота була максимально ефективною, залучали кого тільки змогли: купили частину депутатів обласного, районного рівня та сільських рад. Депутати-районники почали намотувати кілометри по селах Хустщини зі «священною» вірою та пропагандою в наше світле майбутнє, а сільські – якщо не з фанатизмом у очах розповідали нам про майбутній комунізм, то зірвати засідання надважливих сесій по МГЕС було їхнім святим обов`язком.
Депутати-ж облради поважно «сиділи» на телефонах, координували роботу підлеглих та іноді, (працюючи на руку представникам забудовника), розповідали нам, щоб ми при громадських слуханнях навіть на поріг цих представників не пускали. (Знали-б тоді всі ці «бізнесмени», як їх нагнуть у подальшому і змусять кардинально змінити вектор думки..)
Купили якщо не всіх, то більшість директорів шкіл району у якості бригадирів, а ті в свою чергу підконтрольних їм вчителів у вигляді агітаторів. І тут аж ніяк не приходиться сумніватись, що всі ці дії «благословив» відділ освіти Хустської РДА, бо його мовчання, після резонансу вчительського м`яко кажучи розгулу, дивує й до нині.. (Павло Русин, нічого особистого).
Всі ви малювали нам, як красиво ми заживемо після побудованих МГЕСів: дороги – як у Європі, рекреація – ну друга Біскайська затока, сільські бюджети – по 6 млн.гр. на рік https://www.youtube.com/watch?v=Ul611OKVYsU ну, ще трохи і комунізм по-Кубинськи! Після цих не довгих движух пішли громадські слухання.
Мешканці сіл йшли на обговорення з бойовим і піднятим настроєм дати забудовнику відсіч, бо цілком усвідомлювали, що за навала йде у їхню домівку. Крикуни за МГЕС, готуючись до слухань, перепили купу курячих яєць, щоб потужно і голосно відпрацювати свої срібні 500, бо тут спацювали не тільки гроші, а і величезне натхнення від розмов з «такими авторитетними людьми!».. Да не тут-то было!. і щось пішло не так: тітушки в шоці від напору жителів, присутності журналістів та фото і відеокамер, (хлопці, вони-то досить скромні, бо не люблять зайвої популярності). Крикуни, зрозумівши, що їх можуть просто винести з зали за розкритого рота, стали мовчки підраховувати збитки від випитих яєць, а ваші шефи почали помітно мінятись в обличчі, розуміючи чим все це їм закінчиться.
Але й це – ще нічого. Після цього почався розбір польотів, де визначались розміри збитків від невдалої афери, почались відпрацювання інших варіантів розвитку подій.
Папіки, перебравши досить багато варіантів, прийшли до висновку: Саша Пацкан (Пацкан Олександр) і Иван Рогач (Ivan Rohach) їм як кістка у горлянці і їх треба усунути! Т.з. раду очолює людина від ЄЦу (бо так спокійніше), «рада» голосує проти будівництва МГЕСів, щоб хоч трохи відбілити та утримати на посаді Назарій Павлій, «відмити» від МГЕСівського болота своїх та «новоствореною більшістю» Хустська районна рада поведе Хустсщину до нових і світлих висот!
((Читаючи коментарі на статтю Станіслав Данко (за неї йому окреме спасибі), прочитав комент від Валерій Лунченко, де він говорить, що не знав про те, що коїться на Хустщині останній час. Тому звертаюсь до нього: шановний Валерій Валерійович! Поважаю Вас, як політика і як людину, котра має свої принципові погляди на окремі речі у політикумі нашої держави та висловлюю Вам своє визнання з приводу того, що Ви змогли у Ваш, порівняно молодий вік стати депутатом ВРУ. Але дуже прошу Вас зараз не ліпити Святого.. Не кажіть, будь ласка, що Ви не знали про те, що відбувається на Хустщині, бо виглядає це трохи смішно і ситуацією Ви володієте дуже добре та знали і про слухання, і про блокування дороги, і про мітинги анти-міні-гес у Хусті і про інші речі.. Особисто бачив на мітингу Ваших, не ображайтесь, шестьорок і хто-хто, а вони Вам вже точно про все доповідали. Ми, прості мешканці Хустщини, як і Ви, все розуміємо. Ми повністю розуміємо і те, чому мовчить сам пан Аваков, Арсен Борисович, але просимо Вас вирішити цю проблему раз і на завжди: МГЕСам – НІ! Дякуємо за розуміння!))
І скажіть мені, будь ласка, ті, що так дуже переживали за ці МГЕСи: воно того варте? Воно варте того, щоб вас використовували у своїх брудних політичних іграх різні полістроститутки? З чим зараз вас залишили ваші «шефи»? От скажіть мені, будь ласка, що ви зараз маєте? Що маєте ви, окремі вчителі Хустщини, котрі до недавна були гордістю району, а зараз стали її абсолютною ганьбою? Що ви зовсім скоро скажете вашим учням та їх батькам, коли прийде Першовересень? Як ви будете дивитись людям у вічі, пам`ятаючи при цьому скоєні вами діяння? Що очікувати від вас далі? І взагалі, як далі бути?
Що маєте ви, шановні депутати всіх рівнів і т.з. «нової більшості» райради, окрім розлюченості на вас громад наших сіл? Що маєте ви, шановні сільські депутати, окрім розуміння вашої безхребетності та співчуття від ваших виборців у тому, що вас просто і ганебно використали і кинули? Що нині мають Богдан Біляк (Bohdan Bilyak), Микола Мица, Юрій Губаль, Виталий Дулкай, Василь Якубець (Vasil Yakubets) та пани Ігнатки окрім як презирства від всіх нас? Ви котрим місцем думали, коли брались за цю роботу?? Чи може ви й досі думаєте, що для вас мешканці сіл (вибач, шановна громадо!) просто тупе бидло і щиро вірите у те, що вам й надалі плескатимуть у долоні? До вас взагалі, щось дійшло? Сумніваюсь! Бо якби ви мали хоч трішечки мізків і думали-б хоч на крок-два вперед, то не опинилися-б зараз у цій, обляпаній лайном з ніг до голови ситуації.. Вас просто використали, як не потрібний матеріал і викинули на смітник! А користь від цих всіх подій отримали тільки папіки, бо на їхній мові вся ця движуха називається «Прощупать ситуацию». Ось вони її і прощупали: ви в лайні, вони при бабках, а якими методами було це зроблено – нікого не цікавить! Головне – результат і вони його отримали: громади категорично проти МГЕС, бабло не дієве, бо не все купується за гроші, а піднесли нам все це блюдо у вигляді фурункула, котрий розірвався, коли окремі місцеві фивники зібрали у райраді клуб за інтересами та розіграли перед нами комусь дуже цікаву п`єсу під назвою ГКЧП. Але для вас – це вища математика або квантова теорія поля, бо ви цього ніяк не збагнете..
Ситуація прощупана, зараз все трохи уляжеться, щоб зняти напругу і заспокоїти громади, а потім вони знову візьмуться за своє. Інвестор просто взяв трохи передишку..
Вірю, що важко комусь читаються ці рядки, але за все, шановні, приходиться платити.. Можливо хтось і порозумнішає, зробивши правильні висновки, можливо хтось усвідомить свою помилку (бо всі ми маємо на неї право) і обов`язково зробить правильний крок!
Але одне я знаю напевне: вихід є з будь-якої ситуації, вам його потрібно тільки старанно шукати і він обов`язково знайдеться, а інколи лежить він просто під ногами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *