Замом голови Хустської РДА стала бойова подруга “губернатора” Губаля (ФОТО)

жаннаУ виконувача обов’язків голови Хустської РДА Михайла Пристаї з’явився новий заступник — директор Велятинської ЗОШ Жанна Микитюк, яку ототожнюють із коханкою нинішнього голови Закарпатської ОДА Василя Губаля.

«19 грудня, т.в.о. голови райдержадміністрації Михайло Пристая зачитав розпорядження про призначення Жанни Миколаївни  заступником голови Хустської райдержадміністрації.

«Йдучи на цю посаду, я знала, що це нелегка робота та велика відповідальність. Приємно, що Михайло Михайлович та Олександр Юрійович працюють потужно для району як одне ціле. Я також надіюся на співпрацю», –  зазначила заступник голови райдержадміністрації», — йдеться у офіційному повідомленні сайту Хустської райради.

Насправді ж призначенням Жанни Микитюк Василь Губаль одним пострілом убив двох зайців: і зробив подарунок у вигляді посади до дня Миколая коханій, і продовжив через неї ж кампанію з усунення з посади начальника відділу освіти Хустської РДА. Щоправда, постає питання законності такого призначення, оскільки Михайло Пристая є лише виконувачем обов’язків голови РДА, відповідно, призначати собі нових заступників, юридичного права у нього немає. Але за Губалевим велінням, як бачимо, у Хустській РДА й райраді неможливого немає…

Інформаційне Закарпаття

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Замом голови Хустської РДА стала бойова подруга “губернатора” Губаля (ФОТО)”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *