Замість знищеної льодової арени в Дружківці на Закарпатті побудують 3 нові (відео)

Про це повідомив голова Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита.
Терористи можуть знищити наші спортивні об’єкти, але їм ніколи не знищити переможного духу, який живе в серцях наших спортсменів.
3 січня російські військові, порушуючи норми міжнародного права, бомбардували льодову арену у Дружківці на Донеччині, котра була одним з осередків українського хокею.
☝🏻У відповідь на теракт, яким знищено арену «Альтаїр», за підтримки територіальних громад краю та Федерації хокею України ми розпочинаємо роботу зі зведення трьох критих льодових майданчиків для проведення тренувань і змагань із хокею.
🏒🥅 Водночас у громадах, де облаштують такі майданчики, створять ДЮСШ із відділеннями для хокею, які забезпечать набір та фаховий тренувальний процес.
Ці осередки стануть фундаментом розбудови хокею на Закарпатті, який зародився в Ужгороді у 70-х роках минулого сторіччя, а також новим місцем для тренувань спортсменів, які релокуються у наш регіон.
Також спільно з партнерами ми розпочинаємо цільову роботу з підтримки нашої ініціативи для розвитку проєкту.
Ми не дамо шансів терористичному утворенню під назвою росія зупинити розвиток нашої нації та вкрасти майбутнє в українських дітей.
Після руйнації кожної спортивної споруди будуть зводитися дві нові.
Дякую усім за підтримку.
Стоїмо разом, плече до плеча!
🇺🇦 Ми переможемо, ми – на своїй землі!
Слава Україні!
Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *