Закордонні підприємства, які отримують з України «паливну деревину», насправді займаються кругляком та діловою деревиною (ДОКУМЕНТ)

Закордонні підприємства, які отримують з України «паливну деревину», насправді займаються кругляком та діловою деревиною (ДОКУМЕНТ)

Ініційована Закарпатською облдержадміністрацією перевірка законності експорту деревини й далі встановлює грубі порушення при оформленні митної документації. – Дипломатичні установи України, до яких ми направили листи з проханням з’ясувати діяльність підприємств-отримувачів українського лісу, дають інформацію, що більшість фірм займається кругляком і діловою чи технічною, а не паливною деревиною, – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль. – Тобто наші держлісгоспи з усієї України відправляють кругляк за кордон під виглядом дров, тоді як фірми-отримувачі дровами чи паливною деревиною взагалі не займаються. Останнє підтвердження цих фактів ми отримали щодо австрійського підприємства Gesselschaft mbH, яке очікує 22 вагони українського лісу, оформленого як паливна деревина, з Хмельницької, Львівської та Житомирської областей. Хоча саме займається оптовою торгівлею деревиною та здійснює транзитну торгівлю круглим та пиловочним лісом. Оскільки відправники лісу – ДП «Шепетівський лісгосп» (Хмельницька область), «Сколівське ДЛГП» та «Галсільліс» (Львівська область), а також ДП Гродненське лісове господарство (Житомирська область), порушили вимоги закону «Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів», я дав доручення керівнику начальнику Закарпатської митниці не оформлювати деревину на експорт даному підприємству. Зараз за цими фактами складаються протоколи про порушення митних правил, які будуть направлені до суду з метою конфіскувати затриманий ліс на користь держави.документ1

документ2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *