Закарпаттям керує кодло клептоманів

Про це в мережі Фейсбук заявив кординатор Народної Ради Мукачева Юрій Кравчук.

Те, що я зараз напишу – це крик в нікуди. Це все одно, що пукнути на стадіоні з метою, щоб усі задихнулися. Кодло клептоманів, яке сміє називати себе владою, на чолі з тимчасовими прізвищами Василь Губаль та Volodymyr Chubirko, чи не щодня позує перед камерами за різними круглими столами, підписуючи угоди про міжнародне співробітництво. Потім заливають нам сльзогінні історії про те, як зараз у нас наступить туристичний бум, і Швейцарія усією країною приїде до нас вчитися розвивати туризм.

На моє тверде переконання, саме оце кодло і є основною причиною, чому у нас нічого не розвивається. Я готовий взяти на себе усю відповідальність за наступний експеримент: якщо на Закарпатті ПОВНІСТЮ ліквідувати усіх чиновників, на протязі року у нас почнеться небувалий туристичний наплив, а відповідно і значне економічне зростання. А на гроші, заощаджені на утриманні чиновницького апарату, треба зробити якісні дороги. І ВСЕ.
Тепер про те, що наштовхнуло мене на ці думки. Пише знайома, живе за кордоном. Проїзджала повз Мукачево, вирішила придбати родичам вина. Зупинилась, покуштувала – чудовий напій! Набрала гостинців родичам, привозить, а там – лайно. На цьому і завершується казочка про Швейцарію на Закарпатті. Чи знають чиновники, що вино продається вздовж трас? Чи знають правоохоронці, захист прав споживачів, санстанція і ще тисячі клептоманів у кабінетах, що вино продається вздовж трас? Чудово знають, і самі купують. Правда, їм дають те, що на пробу, і не завжди за гроші. Точно така ситуація і на фестивалі “Червене вино”.
Поки ми самі не навчимося контролювати, за нас це буде робити кодло. А туристи будуть відносити нас до групи ризику та ставити штамп: “не рекомендуємо”. Штамп вони ставлять, зверніть увагу, на НАС, а не на КОДЛО.
Йду провітрити кімнату.
P.S. Губалю та Чубірці. Не сприймайте на свій рахунок. Неважливо, чиї фотографії будуть висіти у профілях “губернатора” та “голови облради”. Ви все одно маріонетки.

вино3 вино

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *