Закарпаття огороджують від Румунії та Угорщини колючим дротом

кордонУ той час, коли Верховна Рада трудиться над прийняттям низки «безвізових законів», на західних кордонах країни встановлюють колючі паркани.

В мережі з’явилось відео, на якому чітко видно, що такий паркан з’явився в селі Ділове Рахівського району. Відтак, користувачі задаються питанням про те, як колючий дріт допоможе зблизитись Україні з Європою.

Про причини його встановлення розповів в.о. начальника Мукачівського прикордонного загону Сергій Мельник.

За його словами, паркан почали встановлювати один місяць тому не тільки в Діловому, а й в Солотвині і на україно-угорському кордоні.

Плануємо встановити 1 кілометр паркану у Діловому, 1 кілометр у Солотвині і по 2 кілометри на україно-угорських «Лужанці» і «Вилоку»,- коментує Сергій Мельник, пояснюючи, що саме тут фіксується найбільша протиправна діяльність.

Необхідні для встановлення паркану стовпчики прикордонникам надали лісогосподарські підприємства області за дорученням голови ОДА, а дріт був замовлений за рахунок бюджету.

Робиться це з метою протидії незаконному переміщенню через кордон тютюнових виробів і нелегальній міграції. Близько двох тижнів – одного місяця тому був сплеск протиправної діяльності, зараз тенденція йде на зменшення. Можливо, це пов’язано з встановленням цього паркану, адже ми можемо прикордонників з даних ділянок перенести на інші, де він ще не встановлений, – додав в.о. начальника.

7dniv.info

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *