Закарпаття допоможе у відбудові Маріуполя та прийме дітей з Донеччини на реабілітацію

ОДА-пікетНайзахідніший регіон держави ще раз доведе: теза про те, що Україна  єдина оскарженню не підлягає. Закарпаття долучається до підтримки постраждалих регіонів. Про це сьогодні, 26 січня, було досягнуто в спілкуванні голови Закарпатської ОДА Василя Губаля з представниками уряду та влади потерпілих від дій агресора областей.
Область допоможе у відбудові Маріуполя. Ідеться про будівельні матеріали – готуються понад тисячу листів шиферу та 1200 рулонів рубероїду. Каміон вирушить у найближчі дні.
Також край знову прийматиме дітей зі Сходу. Уже домовлено про  гостювання маленьких мешканців Донеччини – із зони бойових дій. Наша область має допомогти в їх оздоровленні та психологічній реабілітації, забезпечити переїзд, супровід, проживання, харчування і цікаву програму. «Перебування на Закарпатті має допомогти маленьким українцям, які побачили і відчули війну, прийти до тями. Віримо, що відвідини нашого гостинного краю додадуть тепла в життя цих дітей», – сказав голова Закарпатської ОДА Василь Губаль.
Прес-служба Закарпатської ОДА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *