Закарпатців запрошують на зустріч Молодих Лемків

Закарпатців запрошують на зустріч Молодих Лемків

Запрошуємо молодь, яка має лемківське коріння або цікавиться культурою, традиціями, історією лемківського етносу, провести декілька днів з однодумцями. Ми плануємо не тільки навчання та обговорення, але й участь у майстер-класах, вечірні посиденьки, розваги. Разом зануримося в атмосферу лемківської культури, а також напрацюємо спільне бачення і подальшу діяльність по збереженню пам’яті та історичної спадщини наших бась, дідусів.

Запрошення до участі поширюється на мешканців віком від 18 до 35 років, які проживають на території Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької та Закарпатської областей. Також очікуємо гостей з Польщі.

Організатори беруть усі витрати на себе.

Якщо ви зацікавилися, то заповнюйте до 29 жовтня включно ось цю коротку анкету https://goo.gl/TPxJdc і 30 жовтня ми уже повідомимо вам результати відбору.

Маєте ще запитання? То пишіть molodaprosvita.if@gmail.com або дзвоніть (050) 6787602

Захід організовано “Moloda Prosvita” Ivano-Frankivsk’s regional organization (проект “Ми – лемки!”) у співпраці з ІФОО ВТ “Лемківщина” та Молода Лемківщина (Львів) у рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яка реалізується Асоціацією ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківська обласна рада, Чернівецької областей, компанії ДТЕК, ПрАТ “Моршинський завод мінеральних вод “Оскар”.

Фото для події взято з відкритого доступу в інтернеті

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *