Закарпатців запрошують долучитися до V Всеукраїнського форуму учасників бойових дій на сході України «Загартовані війною»

Закарпатців запрошують долучитися до V Всеукраїнського форуму учасників бойових дій на сході України «Загартовані війною»

Організатори V Всеукраїнського форуму учасників бойових дій на сході України «Загартовані війною» запрошують всіх небайдужих до долі України закарпатців долучитися до патріотичного заходу, що відбудеться 22 серпня в Ужгоророді на на площі імені майора Віталія Постолакі о 10:00.

V Всеукраїнський форум учасників бойових дій на сході України «Загартовані війною» пройде в обласному центрі  найзахіднішого краю України – місті Ужгород. Інваліди АТО, родини загиблих та учасники бойових дій на сході України матимуть можливість поспілкуватися у невимушеній обстановці.

Символічно, що захід відбудеться напередодні 30-ї річниці відновлення Незалежності України – 22 серпня 2021 року.

У програмі форуму пройде урочисте зібрання ветеранів, вшанування пам’яті загиблих побратимів. Культурна програма заходу передбачає концерт закарпатських артистів та колективів художньої самодіяльності.

Учасники бойових дій запрошують долучитися до заходу патріотичній громадськості області, всім тим, кому небайдужа доля майбутнього України, та українського Закарпаття. П’ята колона Кремля, яка пустила коріння в Закарпатській облраді має зрозуміти, що  в “Срібній Землі” не буде сепаратистського реваншу. 

Шикування  колони учасників бойових дій на площі імені майора Віталія Постолакі о 10:00, 22 серпня.

Організаторами заходу виступили ГО «Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області», ГО «Спілка учасників бойових дій на сході України Ужгородщини», ГО «Українська асоціація інвалідів АТО», ГО «Ветерани війни та учасники бойових дій міста Чоп», ГО «Спілка учасників АТО Перечинщини», ГО “Спілка учасників бойових дій на сході України “Хто, якщо не ми”, “Бойове братство шахти “Бутівка”, Закарпатське крайове товариство «Просвіта».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *