Закарпатців запрошують до участі у цьогорічній Всеукраїнській благодійній акції “Серце до серця”

Закарпатців запрошують до участі у цьогорічній Всеукраїнській благодійній акції “Серце до серця”

Із 1 до 30 квітня проходитиме 14-а Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» – «Дитяче серденько, живи!», головною метою якої є збір коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для обласної дитячої лікарні.

Торік Закарпатська область увійшла у трійку лідерів – зібрали 404 899, 78 грн., за які придбали та передали в обласну дитячу лікарню сучасне медичне обладнання (діагностичний аудіометр, кістковий телефон, ноутбук з операційною системою для програмування слухових апаратів), що дало можливість лікувати дітей на більш якісному рівні.

Усю інформацію про акцію розміщено на офіційному сайті Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»: www.sercedoserca.com.ua. За додатковою інформацією можна звертатися за номером телефону: 099 08 28 924.

Реквізити для перерахування благодійних внесків: р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «КредоБанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227, призначення платежу: «Для Закарпатської області. Благодійний внесок на придбання медичного обладнання».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *