Закарпатців попередили про загрозу терористичних актів

антитерорНаближаються травневі свята. На жаль, в Україні щодня посилюється загроза терористичних актів і навіть прямої військової агресії з боку сусідньої недружної нам держави. Тому міліція на свята працюватиме в посиленому варіанті несення служби, аби не допустити терористичних проявів і масових заворушень.

На вулиці населених пунктів Закарпаття буде виведено максимальну кількість правоохоронців. Вони патрулюватимуть в місцях масового скупчення громадян, виявлятимуть підозрілих осіб і предмети.

За потреби, працівники міліції перевірятимуть автотранспорт, документи в підозрілих осіб тощо. Наперед прошу в закарпатців і гостей нашого мальовничого краю вибачення за тимчасові незручності. Викликано це все єдиною метою – збереження спокою і правопорядку в краї, безпеки наших громадян.

Звертаюсь також до представників різних політичних сил, громадських організацій, національних і патріотичних рухів тощо. Зберігайте максимальну толерантність до своїх можливих опонентів, аби не спровокувати масові заворушення й кровопролиття під час вшанування пам′яті загиблих героїв та святкування перемоги над нацизмом у Європі.

Лише разом ми вистоїмо й переможемо усіх ворогів. З нами Бог і з нами Україна! Слава Україні!

З повагою начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Шаранич.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *