Закарпатцям повернули 3,5 млн. грн. податкової знижки

Закарпатцям повернули 3,5 млн. грн. податкової знижки

З початку року до територіальних органів Головного управління ДПС у Закарпатській області звернулось 1312 громадян, які виявили бажання скористатись правом податкової знижки.

Їм повернуто з бюджету 3,5 млн грн сплаченого податку на доходи фізичних осіб.

Податкову знижку декларували за напрямками: оплата за навчання; участь у недержавному пенсійному страхуванні; іпотека; оплата допоміжних репродуктивних технологій (штучне запліднення).

Нагадуємо: право на отримання податкової знижки не переноситься на наступні роки, тобто для отримання знижки за 2019 рік необхідно до 31 грудня 2020 року подати до податкової інспекції декларацію про майновий стан і доходи.

Правом на отримання податкової знижки також можуть скористатися платники податків, які сплачували проценти за іпотечним кредитом, перераховували благодійні внески неприбутковим організаціям, сплачували кошти за навчання себе або своїх дітей, страхували себе та свою родину, сплачували кошти за переобладнання транспортного засобу на альтернативні види палива, інформує Відділ комунікацій ГУ ДПС у Закарпатській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *