Наші домашні улюбленці, а саме кішечки візьмуть участь у щорічному конкурсі «Міс-Кіс 2015».
Реєстрація триватиме до 28 листопада, згідно розкладу:
пн.-пт.:14.00-18.30
сб.: 10.00-13.00
Власникам потрібно прийти, заповнити анкету та сплатити організаційний внесок.
Для реєстрації кота нести в “ПАДІЮН” не потрібно.
Наша адреса: Студентська наб., 8, каб.114
Тел. 64-33-33, 64-34-00.
Виставка-конкурс відбудеться 29 листопада 2015,
Початок об 11.00, нагородження переможців – о 14.00
В день виставки реєстрація не проводиться,
Коти, які не були попередньо зареєстровані, участі у конкурсі не братимуть
