Закарпатці, які постраждали від інтернет-шахраїв, можуть звернутися до кібер-поліції

шахрайство2Якщо вас ошукали, або ваші права в Інтернеті порушуються, не вагайтесь – звертайтесь до кіберполіції!

Головна мета новоствореної кіберполіції – забезпечити захист кожного громадянина України в мережі Інтернет та сформувати безпечний кіберпростір на теренах нашої держави.

В Україні, як і в більшості країн світу, значної гостроти набула проблема транснаціональної кіберзлочинності. Кіберзлочинці вражають наші комп”ютери вірусами,  викрадають персональні дані та ошукують громадян при розрахунках у мережі. Аби зарадити цьому, в Україні створюється Кіберполіція.

Це новий Департамент Національної поліції, який цілеспрямовано захищатиме громадян від  злочинів у мережі Інтернет.

Спеціальні агенти з інформаційної безпеки виявлятимуть зловмисників у соцмережі. Інспектори протидіятимуть розповсюдженню дитячої порнографії в Інтернеті та цифровому пірацтву. Також діятиме міжнародний контактний пункт з оперативного обміну інформації та реагування на кіберзлочини.

Також кіберполіція виявлятиме зловмисників, що спеціалізуються на викраденні грошей з банківських рахунків громадян.

Нова кіберполіція надаватиме консультації громадянам в режимі онлайн та оперативно реагуватиме на кіберзлочини. Для цього створюються центри, спеціальні лабораторії в усіх регіонах нашої держави, а також виїзні мобільні групи.

Головна мета Кіберполіції – забезпечити захист кожного громадянина України в мережі Інтернет та швидка  онлайн-допомога користувачам.

Шановні краяни! Якщо вас ошукали, або ваші права в Інтернеті порушуються, не вагайтесь – звертайтесь до кіберполіції.

Старший інспектор відділу протидії кіберзлочинам у Закарпатській області Карпатського Управління Департаменту кіберполіції Національної поліції України Михайло Танчинець надасть вам допомогу. Звертайтесь за адресою: м.Ужгород, вул.Можайського, 3а. Тел.(0312)-67-31-90, 066-392-18-87.

 

Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області

– See more at: http://karpatnews.in.ua/news/110227-kiberpolitsiia-zakhyshchatyme-zakarpattsiv-vid-internet-zlochyntsiv.htm#sthash.ubnqNEo8.dpuf

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *