Закарпатці взяли участь у відкритті меморіальної дошки на честь Героя АТО Романа Галаса (фото)

Закарпатці взяли участь у відкритті меморіальної дошки на честь Героя АТО Романа Галаса (фото)

21 квітня відбулося відкриття та освячення меморіальної дошки в пам’ять про героя Сокальщини, що загинув в зоні АТО – Романа Галаса. У заході взяли участь і представники Закарпатської області, зокрема голвний редктор газети “Трибуна” Павло Федака, депутат Ужгородської райради Роланд Цебер, в.оо. голови Ужгородської філії “Асоціації інвалідів АТО” Руслан Ференці, представники Закарпатського ОМВК.

Як повідомляє vsokali.com  Роман Галас народився в Сокалі, у 1993 році закінчив Сокальську гімназію імені Олега Романіва. Він був командиром взводу 16 окремого мотопіхотного батальйону, мав звання старшого лейтенанта.

Роман Галас загинув 8 серпня 2015 року поблизу Горлівки, що на Донеччині при виконанні бойового обов’язку. І хоча сам він вже давно проживав на Рівенщині, тут залишилися його батьки. Тут його і відправляли в останню дорогу на вічний спочинок.

Біля школи зібралися учні, родичі, друзі загиблого, прийшли віддати честь герою і звичайні сокальчани.

Бойові побратими героя Володимир Доляницький відкрили меморіальну дошку. Священнослужителі з храму Первоверховних апостолів Петра і Павла  освятили гранітну плиту, що увіковічнює пам’ять про  Героя  Романа Галаса, і разом з  присутніми помолилися за упокій душі полеглого воїна.

Біля меморіальної дошки поклали квіти, запалили лампадки.  Уже аж три таких чорних дошки висить на стінах гімназії. І стає якось моторошно, коли дивишся на обличчя молодих хлопців, чиї портрети «прикрашають» школу, а всередині лише питання «Чому…?»

Болить зранена душа близьких за цими молодими людьми, які  мужньо захищали суверенність рідної землі і віддали за неї життя, і лишається тільки пам’ять. Пам’ятаймо!

Родина воїна висловила подяку підполковнику Миколі Журавльову та Павлу Федаці за вагомий внесок у боротьбі за встановлення безпосередніх причин загибелі Романа Галаса.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.