Закарпатці втомилися від ажіотажу навколо захворювання на COVID-19 (відео)

Закарпатці втомилися від ажіотажу навколо захворювання на COVID-19 (відео)

В Україні вже близько двох місяців тривають карантинні обмеження. Поки що їхній термін спливає 22 травня.

Жителька м. Хуст П. Любов з початку введення карантину дотримувалася усіх правил, аби уберегтися від коронавірусної інфекції. Зараз каже, сидіти вдома просто нема сил, тож дуже радіє, що почали діяти певні пом’якшення. Такої ж думки притримується й п. Оксана. Жінка каже, берегти себе та своїз близьких обов’язково потрібно. Однак, два місяці сидіння вдома без роботи та фінансів здоров’я також нікому не додасть.

А от п. Марія каже, взагалі зневірилася в будь-якій інформації про коронавірус. І додає у продовженні карантинних обмежень взагалі не бачить сенсу.

Міський голова Хуста розповідає, карантин сильно вплинув не тільки на психологічний стан жителів Хуста а й на фінансову складову. Сподівається, пом’якшення, введені кабінетом міністрів України, допоможуть трохи врегулювати ситуацію. Попри все пан Володимир закликає всіх жителів й надалі дотримуватися правил безпеки аби не допустити спалах хвороби в Хусті: не виходити на вулицю без маски та рукавичок, користуватися дезінфектором та без нагальної потреби не відвідувати місця масового скупчення людей.

М-студіо

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *