Закарпатці воюють на передовій (ФОТО)

5 листопада бійці окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ» повернулися із передової до свого місця дислокації. 4 листопада під час мінометного обстрілу було поранено одного із бійців добровольчої чоти та пошкоджено два транспортні засоби.

куцин

Бійці окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ» вже не перший місяць знаходяться в зоні АТО. До складу чоти входять патріоти-добровольці, в основному активісти ВО «Свобода», які залишили свої буденні справи, турботи, родини та вирушили на схід, аби звільнити Україну від окупанта. Спочатку активісти займалися волонтерською роботою – привозили продукти харчування та необхідні речі бійцям добровольчих батальйонів, військовим бригадам, які охороняли блок-пости та населені пункти від нападів терористичних банд-формувань та російських найманців. Нині ж бійці «Карпатської Січі» знаходяться на передовій – в Пісках.

В населеному пункті Піски проходить лінія фронту, яка відділяє територію ДНР від території, контрольовану українськими військами. Піски – це останній рубіж на шляху до донецького аеропорту, адже за декілька кілометрів вже розташовані сепаратистські блок-пости. Стрілянина в Пісках майже не припиняється. Щодня і щоночі добровольці знаходяться під мінометними обстрілам, також працюють ворожі снайпери. Окрім військових частин, які забезпечують передову технікою, там постійно воюють бійці полку «Дніпро», батальйону ОУН, «Правого сектора», а тепер і бійці окремої чоти «Карпатська Січ».

«Вчора в Пісках, під час одного із мінометних обстрілів, наш боєць отримав тяжке поранення в плече. Під обстрілами ми евакуювали його із поля бою. Наразі він знаходиться під наглядом лікарів. Ми вже не вперше виїжджаємо на передову, аби допомогти нашим побратимам із інших добровольчих батальйонів та армії у боротьбі із московським окупантом. Так, війна зараз не така, як ми собі могли уявляти. Зараз обидві сторони працюють із крупнокаліберної зброї та артилерії. Але якщо на передовій не буде людей, якщо ми залишимо свої позиції, то зовсім скоро лінія фронту посунеться в бік Харківської області і сепаратисти знову займуть уже звільнені населені пункти та території», – зазначив командир окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ» Олег Куцин.   

 

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО «Свобода»

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *