Закарпатці в захваті від драйвових подорожей на полонину Рівна (фото)

Закарпатці в захваті від драйвових подорожей на полонину Рівна (фото)
– Піший маршрут Липовець – Полонина Рівна (Руна)  – Липовець  – 16-ть кілометрів незабутніх вражень. Мальовничі пейзажі, розкішні смарагдові гори і чиста смачнюща джерельна вода, яка прозорими цівками б’є із скель і яку п’єш-п’єш і ніяк не можеш напитись. А ще безмежні килими чарівниці-яфини (чорниці), заткані червоними намистинками цвіту, –  розповідає в мережі Фейсбук Інна Конар.
Аж не віриться, що такі драйвові місцини колись були недоступні для загалу, оскільки тут хазяйнували військові. Втім дорога,  вкрита бетонними панелями з яких де-не-не виглядала залізна арматура (що цікаво, за десятки років, навіть не прихопилась іржею) та залишки радарної станції далекого спостереження, нагадували про радянське минуле.
Трек зовсім не важкий. Його із завзяттям подолав мій 11-тилітній племіник. Нас постійно обганяли екстремали-велосипедисти, відчайдухи на мотоциклах та квадроциклах і лінтюхи на джипах. 
Скористалась нагодою, аби зробити світлину із особливим стягом на горі Полонина Руна, одній із 11 карпатських  вершин, які слід подолати для отримання відзнаки “Корона українських Бескидів” ).
У підніжжя хреста, розміщеного на найвищій точці кичери, видніється встановлена поляками табличка “Корона Бескидів”. Власне тут ми і влаштували невеличкий пікнічок. Поряд розмістились велосипедисти із Мукачево. На висоті 1482м над рівнем моря незнайомі люди відчувають себе ледве не приятелями. Гарно посиділи-відпочили 😉
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *