Закарпатці в паніці і не вірять заявам влади

pic_30Закарпатці добре пам’ятають аварію на Чорнобильській АЕС, тоді влада також говорила, що все спокійно
В Ужгороді з самого ранку стали поширюватися чутки про те, що на атомній станції у Словаччині начебто стався вибух. Люди говорять про очевидців, які їдучи з боку Словаччини зауважили у районі міста Кошіце великі натовпи людей.
  • І коли подорожуючі запитали у них що сталося, то у відповідь почули, що відбувається евакуація через те, що біля Кошиць стався вибух на атомній електростанції.

Ці чутки розповсюджуються у телефонному режимі. Знайомі дзвонять знайомим. Близько обіду наростаюча істерія вихлюпнулася на вулиці і на базарах вже і розмов що про «вибух».

Прес-секретар МНс Наталія Батир повідомила, що будь-якої інформації про будь-які техногенні аварії на території сусідніх держав МНС не має. А ці чутки, ймовірно спричинені дощем з пилом.

Сліди бурого та помаранчевого кольору на авто сьогодні зранку помітили жителі Уорщини :Ніредьгази, Дебрецена та околиць.

Журналісти відзначають, що це пісок з Африки (пустелі Сахари), який приніс у Європу з півдня вітер.

Стародавні римляни називали це явищем “кров дощу”, і відбувалося воно щовесни у південній та центральній частинах Європи. Це явище пов’язане приходом весни та зміною погоди.

Начальник головного управління Держсанепідслужби в Закарпатській області Володимир Маркович підтвердив повідомлення про те, що забарвлення дощу обумовив вміст у ньому пилу.

Але  закарпатці добре пам’ятають аварію на Чорнобильській АЕС, тоді влада також говорила, що все спокійно

Ще по темі: Брудний дощ накрив Ужгород (відео)

пил

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *