Закарпатці ініціюють призначення Ігоря Коломойського прем’єром

коломойськийСьогодні, під час засідання керівників громадських та політичних організацій Закарпаття, головами “Нового Закарпаття” Сергієм Ратушняком та Української партії Павлом Федакою була озвучена ініціатива призначити на посаду прем’єр-міністра України відомого бізнесмена, голову ОДА Дніпропетровської області Ігоря Коломойського.  Ця ініціатива знайшла підтримку в широких лавах Закарпаття. Ось, що пише з цього приводу відомий закарпатський блогер Інна Конар:

“Останнім часом народна популярність українського бізнесмена Ігоря Коломойського росте, мов на дріжжях.
У критичній для країни ситуації він проявив надзвичайні здібності та навики антикризового менеджера. Його нестандартне мислення, висока ерудиція, нешаблонні ходи дали можливість зробити у частині південно-східної України, Дніпропетровській області, форпост українства.
Чого лише варті ініціативи Ігоря Валерійовича зі створення армії “чорних чоловічків”, виплати солідних винагород за полонення російських диверсантів та здачу вогнепальної зброї.
Сьогодні на цю людину з надією і вірою дивляться мільйони українців. Не здивуюся, якщо в недалекому майбутньому Коломойський очолить уряд України та наведе порядок у державі, як це зробив на Дніпропетровщині”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

4 відповіді до “Закарпатці ініціюють призначення Ігоря Коломойського прем’єром”

  1. Прекрасная инициатива! Коломойского в премъеры! Гнать в шею продажных Сеню и Юлю!

    • Вот теперь все встало на свои места, а я голову ломал, чего Коломойский сорит деньгами во все стороны. А ничего что господин Коломойский продолжает сотрудничать с властями Крыма и соответственно России? Его автозаправочная сеть в Крыму(50 азс примерно) перерегистрируется под подставную Российскую фирму и продолжает работать уже платя налоги в Россиию, таким образом начиная работать на оккупантов?)))

  2. Наверное это хорошая инициатива. Яценюк пытается быть похожим на Азарова, смешно получается. Пусть командует Минсдохом или как там теперь?. Между прочим, под контролем избранных даже Бушу доверили президентство США.

  3. г. Ужгород, главное отделение Приват банка.

    При снятии долларов с карточки (вовремя) не приходит смс на мобильный до окончания сессии у касира(даже для VIP клиентов), поэтому невозможно снять доллары, это массовое явление происходит каждый день. Почему нельзя задействовать снятие долларов через пин код (маленький терминал возле кассы)? До каких пор это свинство будет продолжаться?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *