Закарпатці доставили важливий груз в зону АТО (ФОТО)

Про це інформує волонтер Тетяна Дюрдь на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Розгружаєм дрова :)) ще раз дякуєм за оплату фури Serg Ratushnyak :))

груз

Минулого тижня “Трибуна” інформувала:

Волонтер Павло Павлов повідомив, що мешканці Великого Березного придбали 24 тони будівельних матеріалів, дерев’яних брусів для бліндажів, пунктів обігріву та букових дров для 128 бригади із Закарпаття.

Доставка грузу здійснюватиметься волонтерами Тетяною Дюрдь, Райхелом Олександром та Павлом Павловим. Додатково волонтери везуть для бійців Айдару, 128 та 24 бригад термобілизну, флісові светри, маскхалати, комплекти нової форми, зимове взуття, рукавиці,  коліматорні приціли, біноклі. Також для українських військових березнянами придбано автівку, яка з частиною вантажу поїде зону АТО.

волонтери

Проблему доставки вантажу вирішив бізнесмен Сергій Ратушняк. Ось що з цього приводу пише активістка Тетяна Дюрдь: “Виникла проблема з оплатою фури. Сума велика. Так як, мені вже не зручно дьоргати постійних своіх помічників(трьох,більше й нема), я вирішила підключити когось нового. Мені похеру чи полетять зараз в мене тухлі помідори чи не, но коли сказала про проблему, почула:”чому ранше не обращалась?”.Я не працюю по-принципу брати лише в того, хто комусь там нравиться, або однопартійцям. Знаєте, свій ще скорше кине. Перевірила на свому досвіді, коли від однопартійця чула 6 обіцянок, і в результаті втратила постачальника і ніяких грошей не отримала. Так вот, для мене основне-це щоб людина допомогти хотіла без всяких там партій чи політичних поглядів. Тому, ми щиро дякуємо  Сергію Ратушняку за оплату фури. Насправді цей груз врятує чимало життів наших Героїв з 128-мої”.

груз2 груз3

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *