Закарпаття прискорює зерновий експорт до країн Євросоюзу

Закарпаття прискорює зерновий експорт до країн Євросоюзу

Через ворожу блокаду морських портів основне навантаження щодо експорту зерна сьогодні взяли на себе пункти пропуску на Заході України.

Очільник ОВА Віктор Микита зауважив, що на кордонах у межах Закарпаття не лише вдалося забезпечити «зелені коридори», а й прискорити процес переміщення агропродукції до ЄС та збільшити обсяги таких перевезень.

«Цей тип вантажу є пріоритетним, тож за спрощеною процедурою зерновози пропускають першочергово. Зокрема, у ПП “Ужгород – Вишнє Нємецьке” для них відведено спеціальну смугу. Таким чином, до країн Євросоюзу загалом уже вдалося перемістити близько 900 тисяч тонн агропродукції», – підкреслив Віктор Микита.

Оптимізація зернового експорту через кордони в межах області стала можливою завдяки комплексній співпраці ОВА з керівництвом Закарпатської митниці та словацькими й угорськими партнерами.

«Продовжуємо працювати над розширенням експортного потенціалу для виконання першочергових завдань Президента України Володимира Зеленського», – наголосив очільник області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *