Закарпаття долучилося до «Ланцюга єдності»

Закарпаття долучилося до «Ланцюга єдності»
Згідно з Указом Президента Володимира Зеленського 16 лютого в Україні відзначатимуть День єднання. Це день посилення консолідації українців, зміцнення стійкості на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.
Сьогодні у всіх містах країни підняли національні прапори, а також закликали громадян одягнути вишиванки й розмістити на будівлях, автомобілях національну символіку.
Ужгород також доєднався до ініціативи. О 10 годині на площі Б. Хмельницького відбулась церемонія підняття Державного Прапора та акція «Ланцюг єдності». В урочистостях взяли участь керівники області і міста, галузевих структур, депутати, військові, учасники та ветерани бойових дій.
Виступаючи з промовою, голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко наголосив: «Сьогодні усьому світу ми повинні показати, що ми одна родина, одна команда і одна громада. На тлі процесів, які відбуваються зараз в Україні – брязкання зброєю на східних і північних рубежах, інтернет-простір, у якому щогодини нагнітається ситуація і оголошується початок війни, – ми повинні бути разом. Лиш підтримуючи один одного, ми можемо зберегти нашу державу. Ми не маємо права відступити ні кроку назад, тому що за нами – запорізькі козаки, герої Крут, карпатські січові стрільці, герої Майдану – всі ті, хто поклав своє життя за Україну. Шановна громадо Закарпаття, ми повинні показати усім приклад, як потрібно бути разом у найважчу хвилину, боронити демократію, суверенітет, нашу соборну незалежну державу. Нас залякують, щоб ми зробили крок назад, відмовилися від євроатлантичних прагнень. Ми не відступимо. Нас не перемогти. Слава Україні!»
Пресслужба Закарпатської обласної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *